Eetikaseminaril katsetatakse interaktiivset vastamissüsteemi

Ravimitootjate Liit (RL) korraldab 10.
septembril Rahvusraamatukogu suures saalis interaktiivse eetikaalase seminari,
et tutvustada ravimifirmade töötajatele laiemalt juulikuust kehtima hakanud
uut RL koodeksit.

Seminail kasutatakse interaktiivset süsteemi, mis võimaldab osalejatel koheselt vastata lektorite poolt esitatud küsimustele ja praktilistele ülesannetele. Vastused on reaalajas nähtavad ekraanil.

Seminar on eelkõige mõeldud neile ravimifirmade töötajatele, kes oma igapäevatöös puutuvad kokku tervishoiutöötajatega - ravimiesitlejatele, tootejuhtidele jt.

Eetikaseminari esimeses pooles käsitletakse moodsa meditsiinieetika loomust (Dr Andres Soosaar, TÜ Tervishoiu Instituut) ja eetika küsimusi arstkonna ja ravimitööstuse suhetes (Dr Andres Lehtmets, Eesti Arstide Liit). Ravimiameti esindaja annab ülevaate ravimireklaami regulatsioonist.

Seminari teises pooles annavad RL lektorid põhjaliku ülevaate hiljuti kehtimahakanud Ravimitootjate Liidu koodeksist retseptiravimite müügiedenduse ja tervishoiutöötajatega koostöö kohta (RL Koodeks), mis põhineb EFPIA sarnasel koodeksil. Lektorid toovad välja uue koodeksi erinevused eelmisega ja illustreerivad loengut praktiliste näidete ja ülesannetega.

RL liikmesfirmade esindajatele on seminar tasuta. Väljastpoolt Ravimitootjate Liitu osalejatele on seminar tasuline - 500 krooni osaleva firma kohta. Registreeruda sai kuni 5. septembrini.

Lisa kommentaar

  • Ketlin Beljaev

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA otsib DIAGNOSTIKAKLIINIKU JUHATAJAT

Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA

03. detsember 2018

PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA otsib JÄRELRAVI KLIINIKU JUHATAJAT

Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA

10. detsember 2018

Meditsiini­uudised

6. november 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

oktoober 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.