Haiglaparklad vaevlevad autokoorma all

Parkimisprobleemile Tallinna haiglate
juures lahendust ei näi, igapäevaselt veetakse vaid valesti parkijate autosid
minema.

Abi saamiseks linnavalitsuse poole pöördunud Veiko märkis oma kirjas, et Mustamäe polikliiniku juures ei ole võimalik juba aastaid liigelda. Ta lisas, et polikliiniku läheduses asuv koolimaja muudab liiklemise parklas veel ohtlikumaks.

Lääne-Tallinna keskhaigla alla kuuluva Mustamäe polikliiniku haldusjuhi Märt Kõlli sõnul on parkimisprobleem haigla juures juba aastaid üleval olnud. „Kõnealune parkla kuulub linnale ja probleemist, mis meie patsientidel parkimisega tekkinud on, oleme korduvalt teavitanud ka linnavalitsust,“ selgitas Kõlli Päevaleht Online’ile.

Tallinna transpordiameti arenguosakonna peaspetsialisti Aado Kuuse sõnul on sarnaseid probleeme peaaegu kõigi linnas olevate haiglate ja polikliinikute juures.

Kuuse hinnangul on suurem parkimise probleem pigem teiste linna haiglate juures. „Näiteks Sütiste teel olev polikliiniku ja kiirabihaigla juures, sealt oleme ära vedanud üsna palju rikkujaid, sest sealne territoorium on suur ja ka parkijaid on palju,“ selgitas ta.

Suurim probleem on Kuuse sõnul endiselt kesklinnas asuva Ida-Tallinna keskhaigla juures. „Seal on trahvitud ja autosid ära veetud üsna tihti nii naistekliiniku, laste silmakliiniku juurest kui tervelt haigla juurde jäävalt parkimisalalt.

Linn on üritanud omalt poolt haiglate juures parkijatele nii palju vastu tulla, et tasulistes parklates on kehtestatud kindlaajaline tasuta parkimine.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA otsib JÄRELRAVI KLIINIKU JUHATAJAT

Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA

10. detsember 2018

PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA otsib DIAGNOSTIKAKLIINIKU JUHATAJAT

Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA

03. detsember 2018

Meditsiini­uudised

6. november 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

oktoober 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.