Saarma hobid on äri ja arstitöö

Fertilitase juht Ivo Saarma armastab
erameditsiini, kuna seal pole käsumajandust.

Saarma lehvib rahulolevalt mööda haigla koridore ja vestleb siin-seal mõne töötajaga või teda lennult püüdva asjamehega.
Mees võib selle aastaga rahul olla – kui varem võis keegi veel Fertilitase suuruses kahelda, siis sellest sügisest, pärast Viimsi Haigla ostu, on kindlalt tegemist Eesti suurima erahaiglaga.

Saarma leiab, et nad on erialade arvukuselt omanäolised terves Põhja-Euroopas, kuna enamasti piirdutakse vaid paari-kolme alaga. Samuti pakutakse sünnitusabi Euroopa erahaiglates väga harva.

Saarma on ladusa jutuga ning tema silmanurka eksib üsna sageli kaval säde. Ta räägib palju, kuid ei unusta end sugugi heietama. Erameditsiin ja meditsiin üldse ei ole talle töö, vaid pigem hobi, millega ta tegeleb rõõmuga.

Sellele tööpõllule siirdumiseks sai ta tõuke Soome haiglas töötades. Eestimaal oli siis aeg alles krooni tulekuks küps. „Läksin 1992. aastal Kotka lähedale Kuusankosken aluesairaalasse praktiseerima. See oli väike kohalik haigla, kus ometigi tehti keerulisi ortopeedilisi ja silmaoperatsioone. Seal töötas ka hästi varustatud sünnitusmaja günekoloogia osakonnaga,“ meenutab Saarma.

Loe lisa täna ilmuvast Meditsiiniuudiste ajalehest.


Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

SA IDA-VIRU KESKHAIGLA otsib kolme juhatuse liiget

Ida-Viru Keskhaigla

15. august 2018

LOOTE ULTRAHELISKRIINING OÜ otsib MEDITSIINIÕDE

Loote Ultraheliskriining OÜ

31. juuli 2018

Meditsiini­uudised

12. juuni 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

mai 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

juuni 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.