Lastehaigla parima arsti tiitli noppis Sirje Tarraste

Täna hommikul selgusid Tallinna
Lastehaigla traditsioonilisel jõuluhommikul haigla parimad, kes said preemia
eraettevõtja ja ärimehe Tiit Kõuhkna rahastatud auhinnafondist.

Parima arsti preemia sai pediaater Sirje Tarraste, noore arsti preemia psühhiaatriateenistuse juhataja Anne Kleinberg, parima õe preemia kõrva-nina-kurgu-osakonna õde Reet Nõlvak ja noore õe preemia intensiivraviosakonna õde Aleksandra Revutskaja, teatas haigla.

Kandidaate preemia saamiseks said esitada kõik lastehaigla osakonnad ja teenistused, statuudi järgi kvalifitseeruvad selleks erialases tegevuses laitmatud, ennast täiendavad ning uusi teadmisi eriala ja haigla arenguks rakendavad arstid ja õed.

Haigla nõukogu ja žürii esimees Merike Martinson kommenteeris 6-liikmelise žürii otsust, et kui parima arsti valimise osas polnud 6-liikmelisel žüriil seekord mingeid erimeelsusi, siis parima õe valimisega oli suuri raskusi: kandidaate oli silmapaistvalt palju.

Preemia suurus on sellel aastal parima arsti jaoks oli 20 000, noore arsti ja õe jaoks 15 000 ning noorõe jaoks 10 000 krooni. Ärimees ja Tallinna Lastehaigla toetusfondi üks asutajaliige Tiit Kõuhkna on põhjendanud kuuendat aastat auhinnafondi rahastamist sooviga väärtustada arstide ja õdede auväärset, altruistlikku tööd.

Oma pere ja firmade kaudu on Kõuhkna toetanud lastehaiglat ja sellega seotud projekte kolm aastakümmet, toetussummad ulatuvad sadadesse tuhandetesse. Lisaks lastehaiglale on Kõuhknad aidanud katastroofides kannatanuid ning spondeerinud üliõpilasi.

Lisa kommentaar

  • Katre Pilvinski

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.