Purjus apteekrile kutsuti politsei

Purjuspäi ööl vastu pühapäeva Tallinnas
Tõnismäe valveapteegis kliente teenindatud naisele kutsuti politsei ja ta
saadeti koju magama.

Tuigub, räägib segaselt, lõhnad juures – just see andis kundele märku, et naine pole adekvaatne, kirjutas Õhtuleht. Paar minutit pärast südaööd anti 51aastasest joviaalses tujus prouast märku korravalvuritele. Politseipatrull tuvastas naisel keskmise joobe.

"Juhtunust teavitati apteeki valvavat turvateenistust ja apteegi esindajat, kes lubas joobes töötaja koju saata ning asuda tööle ise," ütleb Põhja politseiprefektuuri pressiesindaja Aleksandra Šljušenkova. Veel pole politsei otsustanud, kas juhtunu suhtes alustatakse väärteomenetlust.

Tõnismäe apteeki pidava OÜ Patrika juhataja Pille Tsopp tunnistab, et alluv oli joobes. "Töötaja kõrvaldati kohe töölt ning tema tööd jätkas asendustöötaja. Ühtlasi oleme algatanud distsiplinaarmenetluse, et selgitada juhtunu asjaolud ja põhjused," lisab ta.

Kuni Tsopp pole töötaja selgitusi kuulnud, vallandamise asjus ta kommentaare ei jaga. Tõdedes vaid: "Kindlasti ei lase me apteeki inimesi teenindama töötajat, kelles me ei ole kindlad." Tsopp palub klientidelt vabandust. "Võtame tarvitusele vajalikud abinõud sarnaste juhtumite vältimiseks tulevikus," lubab ta.

Tõnismäe apteegile maksab linn ööpäev läbi hädaliste teenindamise eest 360 000 krooni aastas.

Lisa kommentaar

  • Katre Pilvinski

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.