Südamenädalal saab suurematesse spordiklubidesse 5 euro eest

Kolm suuremat spordiklubide ketti pakuvad
südamenädalal külastust tavapärasest kaks-kolm korda odavamalt: Arctic Sport
Club, My Fitness ja PlanetSport langetavad ühekordse pileti hinda 5 eurole.

Soodsate külastuste arv südamenädalal ei ole piiratud, mis tähendab, et 5 euroga võib spordiklubis käia korduvalt, kirjutas Tarbija24.

Arctic Sport Club turundusspetsialisti Jaanika Alekõrsi sõnul pakutakse klubides sellal ka igakülgset teavet ja südamehaigusi ennetavaid tegevusi. «Liitusime südamenädalaga, et teadvustada Eesti inimestele oma südame tervisest hoolimise ja tervisespordiga tegelemise vajadust,» lausus ta.

My Fitness turundus- ja müügijuhi Aivar Koppase hinnangul on aastaringseks tervisespordiga tegelemiseks kõige sobivam koht just spordiklubi.

«Tänapäevastes spordiklubides on kardioseadmetega varustatud jõusaalid, erineva tasemega rühmatrennid ning mõnes klubis ka ülekaalulisele treeningute alustamiseks sobivad basseinid. Igal spordiklubi liikmel on võimalus personaaltreeningule, mis järgib kindlat toitumis- ja treeningplaani, et võimalikult efektiivselt saavutada soovitud tulemused,» rääkis Koppas.

PlanetSport ärijuht Elvis Lillevälja lisas, et iga enda või oma lähedaste tervisesse panustatud euro toob mitu korda rohkem tagasi ja on parim investeering. «Lisaks vahetule mõnusale enesetundele pikendab tervisesport täisväärtuslikult elatud aastaid,» nentis ta.

Tänavune südamenädal toimub 17. – 24. aprillini.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA otsib JÄRELRAVI KLIINIKU JUHATAJAT

Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA

10. detsember 2018

PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA otsib DIAGNOSTIKAKLIINIKU JUHATAJAT

Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA

03. detsember 2018

Meditsiini­uudised

20. november 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

oktoober 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.