Elinor Õunap: Heaks arstiks läbi vabaühenduse

Milliseks kujuneb järgmine aasta Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsis? Meil on küll väga ilus visioon ja õiged eesmärgid, ent kuidas saame meie, arstitudengid, reaalselt kaasa aidata sellele, et maailma kõige tervemad ja õnnelikumad inimesed elaksid Eestis? Usun, et selle unistuse täitumiseks astume kindla sammu edasi siis, kui me omaltpoolt teeme kõik, et meist saaksid väga head arstid, kirjutab Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsi president Elinor Õunap.

Olen täiesti nõus seltsi eelmise presidendi Marta Velganiga, et meie organisatsiooni esmaseks väärtuseks oleme ikkagi meie, EAÜSi pere. Sellest samast perest kasvavad välja Eesti tulevased arstid. Heaks arstiks ei saada ainult õpikutest teadmisi ahmides (mis muidugi on kõige aluseks), vaid tuleb osata ka suhelda nii oma patsientide kui ka kolleegidega. Muuhulgas peaksid arstid teadma ka, mida

Seda lugu peaks nägema järgmiste tootekoodidega: ,

Oled tellija, aga ei pääse lugema? ­Vaata SIIA >

Lisa kommentaar

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Medical Management otsib MÜÜGIJUHTI

M-Partner HR OÜ

01. aprill 2017

Meditsiini­uudised

21. märts 2017

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2016

Laadi PDF

Tervise­uudised

märts 2017

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.