Silmaarst Pait Teesalu võtab tänavu 90 000 dividende

Kaks aasta tagasi kliinikumi silmakliiniku juhtimisest lõplikult loobunud silmakirurg Pait Teesalu võtab ühest endale kuuluvast firmast tänavu dividende 90 000 eurot, teistest mitte.

Teesalu osalusega on äriregistris viis ettevõtet, millest head majandustulemust näitasid eelmisel aastal kaks. Üks tegutsenud ja kaks olid kahjumis.

Dividende võtab Teesalu talle %liselt kuuluvast Pait Teesalu Silmakirurgia OÜst, mis tegeleb kataraktilõikustega. Ettevõtte käive oli mullu ligi 600 000 eurot ja kasum 81 000 eurot.

Teine teesalu jaoks edukas projekt mullu oli ReFocus Silmakeskus OÜ, mille käive oli 316 000 eurot ja kasum 114 300 eurot. See firma omanikele dividende ei määranud. Firmal on majandusaruande järgi plaanis Tartu kõrval Tallinnasse filiaal asutada. Selleks otstarbeks on ühe teise äriühingu kaudu soetatud ka kinnistu Tallinnas Kreutswaldi tänaval.

Lisaks on Teesaluga veel seotud Galucomis OÜ - ei tegutse ; Oftop OÜ - Teesalule kuulub sealt 66,6%, tegeleb ambulatoorse eriarstiabiga ja sai mullu 33 000 eurot kahjumit; ja Medimaja OÜ - kahjumis, tegeleb kinnisvarahaldusega ja hakkab tegelema meditsiiniseadmete müügiga.

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.