Laanetu soovib jääda Südameapteeki kauaks

Eile Südameapteegi ketist 70% müünud Tarmo Laanetu ütles, et tema eesmärk on hoida pikalt allesjäänud 30% osalust ja selle väärtust kasvatada.

Laanetu sõnul näeb ta võimalusi, kuidas nii Eestis kui ka väljaspool tuua patsientideni paremat apteegiteenust ja erameditsiinilahendusi, vahendab aripaev.ee.

Osaluse müük loob Laanetu teatel eeldused suuremateks investeeringuteks, mis hakkavad peamiselt täiendama Südameapteegi jaevõrgu kontseptsiooni, tõstma apteegiteenuste kvaliteeti ning pakkuma farmatseutidele ja proviisoritele täiendõpet.

Laanetu märkis, et Baltikumis ja Põhjamaades on ettevõttel huvi laieneda ravimite jaemüügi, erameditsiini ja tervishoiuteenuste valdkonnas.

Laanetu sõnul ei saanud ta konfidentsiaalsusklausli tõttu tehingu hinda ega muid tingimusi kommenteerida, kuid 70% osaluse müük tulenes tehingu mahust ja kokkulepetest.

Ta lisas, et on Rootsi investori Oskar Svenssoni ja ühise äripartneri Frederik Gyllenhammariga neli aastat omanud ühist kinnisvaraettevõtet Eestis.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.