Pelgulinna sünnitusmajale annetati mullu 78 000 eurot

Sihtasutus Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondile annetati läinud aastal 78 000 eurot, see on umbes 10 000 eurot vähem kui 2012. aastal.

Aruandeaasta tulemiks kujunes mullu 15 850 eurot, aasta varem  7 585 eurot.

Fondi majandusaasta aruandes tuuakse välja, et 2013. aasta peamiseks eesmärgiks oli koguda toetust, et soetada Pelgulinna Sünnitusmajja vastsündinut imiteeriv simulaatornukk.

2013.a. alguses jõudis Pelgulinna Sünnitusmajja SiPAP aparaat, mille jaoks 2012.a. annetusi koguti. Samuti saadi kätte 2012.a. heategevusliku telesaate Jõulusoojus raames kogutud raha abil pulss-oksümeetrid.

Teeme ära 2013 raames külastasid Pelgulinna Sünnitusmaja maikuus Swiss?tel Tallinna töötajad, kes korrastasid sünnitusmaja esist muruplatsi. Emadepäeval külastas sünnitusmaja taaskord heategevusfond Dharma, kes jällegi rõõmustas sel päeval sünnitusmajas sees olnud emasid ja sünnitajaid kinkekaartidega Tallinna Kaubamajalt väärtuses 75 eurot.

Juuli lõpust kuni detsembri lõpuni toimus heategevuslik kampaania “Valmistume Sinu lapse sünniks”, mille raames kutsuti inimesi üles helistama annetusnumbritel. Kampaania osutus edukaks ning aasta lõpuks oli kogunenud suur summa raha.

2013. aasta suvel sai alguse koostöö ujuja Henri Kaarma, Danske Banki ja toetusfondi vahel ning selle tulemusel annetas Danske Bank sünnitusmaja toetuseks 2000 eurot.

2013.a. oli Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfond esindatud ka Swedbank-i annetuskeskkonnas. Aasta jooksul toetas toetusfond Isadekooli loengute toimumist Perekeskuses ning personali koolitusi konverentside näol. Samuti jätkas toetusfond sünnitusmaja veebilehe serveverikulude katmist ning kasutatud riidete ja tarvikute vastu võtmist, mida koostöös sünnitusmaja sotsiaaltöötajaga abivajavatele peredele jagatakse.

Koostöös TÜ Kliinikumi Lastefondi ja Kanal 2-ega oli detsembri lõpus Kanal 2 eetris taaskord heategevuslik saade „Jõulusoojus“, mille raames annetasid vaatajad telefoniannetuste kaudu raha, mille eest ostetakse Eesti sünnitusmajadele ja sünnitusosakondadele aparaadid bilirubiinitaseme mõõtmiseks, mis jõuavad sünnitusmajadesse 2014.a.

Aasta lõpul toimus ka koostöös ettevõttega Colonna Kinnisvara heategevuslik õhtusöök, mille eesmärk oli koguda raha uue kuvöösi ostuks sünnitusmaja intensiivraviosakonda.

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.