Meditsiiniuudised: mida on värskest paberlehest lugeda?

Pärast suvepuhkust ilmub homme tellijatele jälle värske Meditsiiniuudiste paberleht. Kaanelugu keskendub vanuritele, kes pahatihti haiglate EMOsid ja siseosakondi ummistavad.

Vanuritel on sageli mitu kroonilist haigust korraga ja lisaks tabab neid erinev arv akuutseid haigusi nagu näiteks kopsupõletik. Kuna Eestis puudub süsteemne lähenemine eakate ravikäsitlusele, ei osata nendega muud teha kui kutsuda kiirabi, viia nad EMOsse ja sealt mõneks ajaks sisekonda. Häid lahendusi pole, kuid osapooltel on vähemalt selle kohta mõtteid.

Peauudis keskendub perearstide eelmise aasta majandustulemustele ja teine uudis EMOdele kitsamalt: kuidas mullu ja tänavu on läinud.

Fotoreportaaž on Tallinna linna rahastatud arstide maja ehitusest Mustamäel, kuhu reedeks oli juba 26 sooviavaldust elama asuda.

Fookuses on teemadeks suvele sobivalt päikesevitamiin D (dr Ivo Valter), artroosist ja toidulisanditest ja samuti ka hüpertensioonist. 

 

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

RAKVERE HAIGLA AS otsib RAVIJUHTI

Rakvere Haigla AS

11. veebruar 2019

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.