Käärikul saavad kokku Eesti HIV-i ennetamise spetsialistid

Täna kogunevad Tervise Arengu Instituudi ja siseministeeriumi kutsel Käärikule ligi 200 Eestis HIV-i ja narkomaania valdkonnas tegutsevat eksperti ja spetsialisti ning nende koostööpartnerit, et kahe päeva jooksul  jagada kogemusi, omandada uusi teadmisi ning  parandada omavahelist koostööd.

„Kuuendat korda peetav suvekool algab ülevaatega arengutest Eesti uimastipoliitikas ning uutest algatustest,“ tutvustas instituudi nakkushaiguste ja narkomaania ennetamise osakonna juhataja Aljona Kurbatova. „Suvekooli oluliseks teemaks on üheskoos arutada, kuidas muuta kahjude vähendamise ning ravi- ja rehabilitatsiooniteenused paremaks ja kättesaadavamaks ning kuidas mõjutada ühiskonna senini negatiivset suhtumist abivajajatesse,“ lisas Kurbatova.

Suvekoolis tulevad tutvustamisele  uued töömeetodid, samuti räägitakse kvaliteedijuhtimisest ning koolitatakse kahjude vähendamise valdkonna uusi töötajaid.

Suvekoolis osalevad HIV-i ja narkomaania ennetamise, kahjude vähendamise, ravi ja rehabilitatsiooniga ning samuti vere ja seksuaalsel teel levivate infektsioonhaiguste ennetamise ja raviga tegelevate asutuste ja organisatsioonide töötajad, samuti kohalike omavalitsuste töötajad, noorsootöötajad, vanglate töötajad ning kriminaalhooldusametnikud. 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

RAKVERE HAIGLA AS otsib RAVIJUHTI

Rakvere Haigla AS

11. veebruar 2019

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.