PILDID: PERHis avati C-korpuse esimene osa

Põhja-Eesti regionaalhaiglas (PERH) avati eile rekonstrueeritud C-korpuse esimene osa, kus paiknevad polikliinik, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ning laboratoorium.

Põhja-Eesti Regionaalhaigla juhatuse esimehe Tõnis Alliku sõnul pakub rekonstrueeritud kõrgtehnoloogiline korpus häid tingimusi nii patsientidele kui ka regionaalhaigla personalile.

C-korpuse esimeses etapis valminud osa brutopind on 15 455 ruutmeetrit. Uued nüüdisaegsed ruumid saavad haigla polikliinikud, laboratoorium, kardioloogiakeskus (invasiivkardioloogia osakond, kardiointensiivravi osakond, funktsionaaldiagnostika osakond, II kardioloogia osakond), haigla köök, logistikakeskus ja tehniline korrus ning infrastruktuuritehnika teenistus, meditsiinitehnika teenistus, majandusteenistus ja toitlustusteenistus.

Mustamäe meditsiinilinnaku kogu C-korpuse rekonstrueerimine läheb maksma 57 miljonit eurot, millest Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond (ERDF) toetus on 26 miljonit eurot.

C-korpuse rekonstrueerimine on jaotatud kaheks suuremaks etapiks. 5-korruselise 27 529 ruutmeetrise üldpinnaga korpuses hakkab 2015. aasta lõpuks paiknema haigla polikliinik, kardioloogiakeskuse kõik osakonnad, viie operatsioonitoaga päevakirurgia osakond, haigla labor, jäätmekäitluskeskus, logistikakeskus, köögikompleks, personali riietusruumid, teenistused, abiruumid ning tehniline korrus.

Pilte C-korpuse ruumidest saab näha 9. septembri Meditsiiniuudiste paberlehes.

Galerii

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

TEVA otsib RAVIMITE REGISTREERIMISE SPETSIALISTI

Tripod Grupp OÜ

21. mai 2018

MEDICUM otsib PEREARSTI / ABIARSTI, PEREMEDITSIINI RESIDENTE, KODUÕDE

Medicum Tervishoiuteenused AS

07. juuni 2018

Meditsiini­uudised

15. mai 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

mai 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

mai 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.