Hansasofti Apteegi Infosüsteemi tulu kasvas

Kaubandustarkvara arendusega tegeleva Hansasoft OÜ kasvatas 2013. aastal müügitulu ning väljus kahjumist.

Hansasoft OÜ põhitegevuseks on kaubandustarkvara arendus apteekidele ning hulgi- ja jaekaubandusega tegelevatele ettevõtetele. Ettevõtte müügitulu oli mullu 264 941 eurot (2012:  239 536 eurot) ning ärikasum 7 171 eurot (2012. aastal oli kahjum 1 981 eurot).

Töötajate keskmine arv aruandeaastal oli 7 ning töötasusid arvestati kokku 78 887 eurot. Juhatuse liikmeid on alates tegevuse algusest peale olnud üks – Priit Karton, kes tegutseb ka ettevõtte tegevjuhina. Juhatuse liikmele ei ole ette nähtud tasu ametist lahkumise või tagasikutsumise korral.

2013. aastal kasutas Hansasofti Apteegi Infosüsteemi ligi 180 apteeki. Lisaks apteekidele olid kasutajateks tervisepoed ja veterinaarapteegid. Neist suurem osa kuulub APTEEK1/BENU kaubamärgi alla. Lisaks APTEEK1 ketile on ettevõtte klientideks Eestis Euroapteek ja Yliopiston ehk Ülikooli apteegid. Euroapteegi ketiga jätkusid mitmed tarkvaraarendusprojektid, millest suuremad olid integreerimistööd Leedu finantssüsteemiga Navision ja kinkekaardi moodul. Apteekidele on loodud ka infoportaal apteegiinfo.ee, kus on apteekide kontaktid ja toodete hinnainfo. Hansasofti tarkvara kasutab ka ravimite hulgiladu Baltfarma. Lisaks Apteegi Infosüsteemile pakub Hansasoft tarkvaralist tuge IMS Health turuuuringute ettevõttele.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.