Kuressaare haiglas alustas uus haldusjuht

Kuressaare haigla uus haldusjuht Kalle Koov loodab, et haigla parkimisprobleemide lahendamise osas saab selgust poole aasta jooksul.

Koovi sõnul elab ta oma uude ametisse sisse. “Püüan praegu enda jaoks selgeks teha, mis on kogu infotulvast kõige olulisem,” lausus uus haldusjuht Saarte Häälele.

“On ju minu esmaseid ülesandeid püüda tagada, et see, mis on seni hästi toiminud, samamoodi edasi läheks ja mingeid tagasilööke ei tuleks.”

Endise majandusala abilinnapea Kalle Koovi sõnul on tal haigla majanduslikku käekäiku ja seniseid investeeringuid veel vara hinnata.

“Küll aga võin öelda seda, et juba Kuressaare haigla ilme annab kinnitust, et viimase kümne aasta jooksul on mitmete rahastuste toel palju asju ära tehtud,” rääkis ta. “Seda nii ruumiprogrammi osas, osakondade rekonstrueerimiseks kui ka kogu hoone soojapidavuse tagamiseks.”

Koov tõdes, et pole haigla lähematesse investeeringuplaanidesse süveneda veel jõudnud.

“On räägitud tervisekeskuse rajamisest uude polikliinikuhoonesse ning kahtlemata on kitsaskohaks parkimisprobleemid,” lausus Koov. “Kuidas need lahenevad, missuguse rahastuse abil – eks see selgu lähema poole aasta jooksul. Muidugi ootame Euroopa Liidu uue rahastuse avanemist.”

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

RAKVERE HAIGLA AS otsib RAVIJUHTI

Rakvere Haigla AS

11. veebruar 2019

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.