Remonditud LTKH naistenõuandla ja raseduskeskus avavad ametlikult uksed

Sel reedel ehk 17. oktoobri keskpäeval avatakse pidulikult Lääne-Tallinna Keskhaigla naistekliinikus värskelt remonditud ruumid: uue kuue on saanud nii naistenõuandla kui raseduskeskus.

Olgugi et vastuvõtte on ruumides remonttöödest hoolimata edasi tehtud, tähistab ruumide pidulik avamine naistekliiniku jaoks uue etapi algust. Värsket ilmet on LTKH naistekliiniku juhataja doktor Piret Veeruse sõnul pingsalt oodanud nii naistekliiniku töötajad kui külastajad. „Meeldiv miljöö on tervishoiuasutuses ülioluline, et tekitada patsientides ja külastajates turvatunnet ning anda märku, et nad on meie juures hoitud. Olen rõõmus, et meie haigla mõistab seda ja panustab vanade ruumide kaasajastamisse,“ rääkis Piret Veerus remondi vajalikkusest.

Tänaseks on uue ilme saanud nii ootekoridorid kui vastuvõtukabinetid. Tänu remondile on nõuandla ja raseduskeskuse külastajatele tagatud parem juurdepääs tänapäevastele uuringu- ja ravivõimalustele, ruumid on muudetud avaramaks ja hubasemaks ning kõik rasedaid puudutavad teenused on paigutatud ühte kohta, et külastaja saaks nõu ja abi võimalikult lihtsalt, kiirelt ja mugavalt. Paranenud on ka personali töötingimused.

Naistekliiniku juhataja sõnul on kliinikut plaanis edaspidi jätkuvalt uuendada, esmajärgus ootab remonti noorte nõustamiskabinet. „Võib öelda, et meie naistekliinik on nagu Tallinn – see ei saa kunagi lõplikult valmis,“ ütles dr Veerus pideva muutumis- ja arenemisvajaduse kohta. „Meie ülesanne ja väljakutse on ajaga jätkuvalt kaasas käia ja leida võimalusi, kuidas muutuda veelgi paremaks, kuid praegu oleme uute ruumidega küll väga rahul.“

Remonditud naistenõuandla ja raseduskeskus ootavad külastajaid esmaspäevast reedeni kell 7.30-19.00.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

RAKVERE HAIGLA AS otsib RAVIJUHTI

Rakvere Haigla AS

11. veebruar 2019

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.