Urmas Kruuse loeb lastele unejuttu Skype'is

Nii erinevad kui argipäevadel Tallinnas resideeruva sotsiaalminister Urmas Kruuse tööpäevad ka on, õhtuti on üks asi kindel: mees paneb Skype'i käima, võtab raamatu kätte ja loeb Tartu kodus magama sättivatele lastele unejuttu, vahendas Õhtuleht.

"Emotsionaalset ja füüsilist lähedust internet ei asenda, aga see on parem kui mitte midagi," leiavad Urmas (49) ja tema abikaasa Katrin Kruuse (45). Kuna kuueaastane Jolandra ja neljane Konrad näevad isa tavaliselt vaid nädalavahetustel, on Urmase unejutt kõrges hinnas.

Praeguseks on pere elukorraldus enam-vähem paika loksunud ning lapsed isa eemalviibimisega mõnevõrra harjunud, kuigi läinud kevad, mil Urmas otsustas lahkuda Tartu linnapea kohalt ning minna pealinna ministriks, oli pere jaoks raske. "Lapsed olid ikka nutused, kui ma jälle Tallinna sõitma hakkasin," rääkis mees ja lisas, et kurbusega tuli võidelda ka tal endal.

Urmasel ja Katrinil on lisaks Jolandrale ja Konradile ka 26aastane tütar Kerstin ja 25aastane poeg Raner.

Täispikklugu ilmus Naistelehes.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.