E-tervis soovitab: vahetage Windows XP jaanuariks välja

E-tervise koduleht annab esmaspäeval teada aegunud operatsioonisüsteemi Windows XP kasutajale, alates jaanuarist 2015 nad ei taga enam selle kaudu teenuse riketeta toimimist.

Alates 15. jaanuarist 2015 ei tagata E-Tervise Sihtasutuse teenuste riketeta toimimist neile, kes kasutavad aegunud operatsioonisüsteemi Windows XP, teatas koduleht. 

Palutakse patsiendiportaali kasutajaid, samuti tervishoiuteenuse osutajaid ja apteeke, kes kasutavad riiklike andmekogude teenuseid läbi e-tervise ning kelle arvutites on veel Windows XP operatsioonisüsteem, teha vajalik operatsioonisüsteemi vahetus hiljemalt 15. jaanuariks 2015.

Alates 8. aprillist 2014 ei ole Windows XP tugi ja värskendused enam saadaval, teatas sel aastal ka Microsoft. Kui jätkata Windows XP kasutamist pärast toe lõppu, siis arvuti küll töötab, kuid võib olla turbeohtude ja viiruste suhtes haavatavam.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

RAKVERE HAIGLA AS otsib RAVIJUHTI

Rakvere Haigla AS

11. veebruar 2019

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.