Kuressaare haiglas töötab soomlasest kirurg

Kuressaare haiglas töötab oktoobri lõpust kirurgina Martti Mikko Palotie, silmaarstikonsultatsioonid on aga jagatud mitme tohtri vahel, kirjutas Saarte Hääl.

SA Kuressaare Haigla juhatuse esimehe Viktor Sarapuu sõnul on Palotie soomlasest arst, kes töötas varem Soomes.

Silmaarsti konsultatsioonide kohta on haigla koduleheküljel kirjas nelja tohtri vastuvõtuajad. Anne Roost võtab patsiente vastu 17.–22. novembrini ja tema vastuvõtule pääsevad eelnevalt ootejärjekorras olevad patsiendid. Novembris võtab üks kord ja detsembris kaks korda siinseid patsiente vastu silmaarst Mariliis Putnik, Nelli Roosipuu konsultatsioonid toimuvad 2.–4. detsembrini. Villem Vihman võtab patsiente vastu kolmel päeval nädalas.

“Kuna tohter Roost jäi vähema töömahuga, on praegu lahendus selline,” tõdes Viktor Sarapuu. “Meil on olemas tohtrid ja kirjas nende vastuvõtuajad, seega, kel vaja, palun, registreerige.”       

Roosipuu ja Vihman on Tartu ülikooli kliinikumi silmakliiniku arst-residendid, saarlasest Putnik on aga Ida-Tallinna keskhaigla arst-resident oftalmoloogia erialal.

“Me tegutseme Kuressaare haigla palvest lähtudes ja tuleme kolleegidele vastu, et neil oleks silmaarsti vastuvõtt,” ütles Tartu silmakliiniku juhataja Kuldar Kaljurand. “Praeguse plaani järgi töötavad Vihman ja Roosipuu Kuressaare haiglas selle aasta lõpuni.”

Viktor Sarapuu sõnul on praegu vara prognoosida, kuidas hakkavad silmaarstid patsiente vastu võtma pärast detsembri keskpaika. “Ärgem rutakem ajast ette,” lausus Sarapuu. “Praegu töötame nende võimaluste piires, mis meil on.”

“Praegu on mul plaanis Kuressaare haiglas patsiente vastu võtta üks kord kuus,” ütles Mariliis Putnik Saarte Häälele, lisades, et täpsemaid tulevikuplaane tal veel ei ole.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

RAKVERE HAIGLA AS otsib RAVIJUHTI

Rakvere Haigla AS

11. veebruar 2019

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.