Küberturvalisus on väljakutseks ka meditsiinis: tulekul huvitav seminar

Meditsiiniuudiste sõsarväljaanne, Äripäeva teemaveeb ITuudised.ee korraldab nädala pärast seminari "Parimad praktikad: Küberturvalisuse väljakutsed ja  võimalused", kust võiksid kasulikke teadmisi saada ka tervishoiu IT spetsialistid.

25. novembril Ülemiste Citys toimuval seminaril saab hea ülevaate olulisematest riskidest IKTs ning näpunäiteid, kuidas küberohte edukalt maandada. Saab kuulda reaalselt juhtunud turvaintsidentidest ja nõuandeid ettevõtjatelt ja infoturbe ekspertidelt.

Seminar on suunatud ettevõtete juhtidele, finantsjuhtidele, turvajuhtidele, riskijuhtidele, siseaudiitoritele, IT juhtidele, juristidele, advokaatidele, pearaamatupidajatele, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) ettevõtete IT audiitoritele, turvaaudiitoritele, IT arhitektidele ja IT projektijuhtidele.

Meditsiinisektor on infotehnoloogia võimalusi edumeelselt ära kasutanud. Infotehnoloogia kasutamisega kaasnevad aga küberohud. Seminaril kuulete, kuidas küberohte edukalt maandada, kuidas toimida kui oht on realiseerunud ning milline on õiguslik raamistik. Räägime, millised ohud kaasnevad töötajate enda seadmete kasutamisega tööks ning kuidas küberkriminaalid tavakasutajaga manipuleerides ettevõtte tundlikule infole ligi pääsevad.
Päeva lõpetab tulevikku vaatav ettekanne Skype ühelt asutajalt Jaan Tallinnalt, kes räägib, mis juhtub siis kui arvutid saavad targemaks kui inimkond.

Toimumiskoht: Ülemiste City, Zappi seminariruum (Lõõtsa 6, Tallinn)
Kuupäev: 25.11.2014
Kellaaeg: 9.00-16.30
Registreeruda saab siitkaudu.  Seminari täpne kava on aga leitav siit. Hind on 269 eurot (km-ga 322,80 eurot).

 

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.