Tallinna Lastehaigla saab uue operatsioonilaua

20. novembril esitlevad Tallinna Lastehaigla Toetusfond ning Selver haigla operatsiooniplokis VI korrusel uut operatsioonilauda.

„Kaasaegne elektrooniline operatsioonilaud on multifunktsionaalne, sellel on võimalik teha kõiki lastehaiglas läbi viidavaid operatsioone, samuti on laud mugav ning kergesti transporditav,“ ütleb operatsiooniploki õendusjuht Aili Lääs.

Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja Inna Krameri sõnul koguti eelmisel aastal Selveri kampaania „Koos on kergem“ käigus Tallinna lastehaigla heaks 32 370 eurot ning on tänuväärne, et kodukoha kauplusekett mõtleb piirkonna lastele.

Kramer lisab, et Tallinna Lastehaigla on teinud Selveriga (Selveri köögiga) koostööd ka ülekaaluliste laste projekti raames.

Laste abistamiseks mõeldud heategevuskampaaniaid on Selver korraldanud 12 aastat, viimase üheksa jooksul on kogutud raha kohalike haiglate laste- ja sünnitusosakondade toetuseks, sh Tallinna Lastehaiglale.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.