Rapla vald sai haigla ja uue hooldekeskuse parkla jaoks maad

Valitsus otsustas anda Rapla valla munitsipaalomandisse Rapla haigla kõrval asuva maaüksuse, et sinna saaks rajada avalikult kasutatava parkla, mis hakkab teenindama Rapla haiglat ja kavandatavat Rapla hooldekeskust.

Maatükk asub aadressil Alu tee 3, see on kahe ja poole tuhande ruutmeetri suurune ning selle sihtotstarve on transpordimaa, kirjutasid Raplamaa Sõnumid.

Rapla vald plaanib rajada Raplasse maakonnahaigla kõrvale uue hooldekeskuse ning lisas selle ka sel sügisel valla arengukavasse. Uus hooldekodu tahetakse rajada haigla kõrvale Sauna tänava otsa. Novembrikuises Rapla Teatajas annab valla sotsiaalnõunik Inna Tamm teada, et kohtade arv uues hooldekeskuses võiks olla saja ringis ning teenustest on sinna kavandatud ööpäevane hooldus, dementsete isikute hooldus, pansionaaditeenus ja päevakeskus.

Rapla abivallavanem Kalle Toomet ütles Raplamaa Omavalitsuste Liidu (ROL) vallavanemate kogu koosolekul nädala eest, et detailplaneering selle jaoks algatatakse 2014. aastal.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.