Hooldustöö konverents keskendub muutustele

Homme, 25. novembril toimub Koeru Hooldekeskuses hooldustööga tegevate inimeste konverents "Toimetulek muutustega“, mille eesmärgiks on hooldustööd tegevate inimeste väärtustamise tõstmine.

Konverentsi läbivaks teemaks on muutused: seadusandluses, ühiskonnas ja hariduses. Konverentsil otsitakse vastuseid küsimustele: kuidas toime tulla pidevalt muutuvas maailmas ja kuidas edukalt hakkama saada muutvas töösituatsioonis.
Konverents viiakse läbi SA Koeru Hooldekeskuses ning orienteeruv osalejate arv on 80. Esinema on palutud mitmed valdkonna spetsialistid.

Projekti üldeesmärk on arutleda hooldustööd tegevate inimestega muutuste mehhanisme ja muutustega toimetuleku taktikaid. Teine eesmärk on tunnustada hooldustööd ja hooldustööd tegevaid inimesi.

Konverents toimub 2014. aasta sügisel kuuendat korda ning huvi eelnimetatud ürituse vastu on kasvav.  Hooldustöö maine ühiskonnas ei ole kõrge, mis tingib omakorda hooldustööd tegevate inimeste madala enesehinnangu. Iga-aastase konverentsiga soovime väärtustada hooldustööd ja hooldustööd tegevaid inimesi. Ühtlasi annab konverents osalejatele võimaluse kohtuda kolleegidega ja tutvuda erinevate tervishoiu ja hoolekande asutustega.

Konverentsi korraldab Tallinna Tervishoiu Kõrgkool koostöös Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsiooni ja SA Koeru Hooldekeskusega.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.