Karelli kiirabi paigutab Iisakusse püsibrigaadi

Sel kolmapäeval arutab Iisaku vallavolikogu mitteeluruumide üürileandmist ASile Karell Kiirabi, kuna nii kiirabi kui vallajuhid soovivad, et Iisakus paikneks püsivalt üks kiirabibrigaad, vahendas Postimehe terviseportaal.

«Kunagi on kiirabibrigaad Iisakus ka varem püsivalt kohapeal olnud, hiljem oli see siin ainult suveperioodil ja viimastel aastatel vist ainult jaanipäeva paiku,» rääkis Iisaku vallavanem Raivo Raap ajalehele Põhjarannik.

Ida-Virumaal kiirabiteenuse osutaja leidmiseks korraldatud riigihankes oli ühe baasina kirjas ka Iisaku. Mingil hetkel aga filiaalidest rääkides enam Iisakust juttu ei tehtud, mistap vallavanem võttis terviseametiga ühendust ja Karell Kiirabiga sõlmitud lepingus on Iisaku taas olemas.

Raap ütles, et kiirabibrigaadi püsiv kohalolek on iseäranis oluline suvisel ajal. «Praegu kulub kiirabil väljakutse peale Iisakusse jõudmiseks nelikümmend viis minutit kuni tund - seda on ikka liiga palju.»

Karell Kiirabi juht Ave Põlluaas ütles, et neil on suur soov Iisakusse püsivalt päris oma kiirabibrigaad paigutada, ent kuni kolmepoolsed läbirääkimised pole lõppenud, ei saa midagi konkreetset öelda.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Kas senistel tegijatel peaks olema haigekassa lepingule eelisõigus?

 • Jah
  36% (16)
  36% (16)
 • Ei
  33% (15)
  33% (15)
 • Raviaha peaks liikuma patsiendiga kaasa
  31% (14)
  31% (14)

Vastanuid: 45

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

9. oktoober 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

september 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

september 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.