Karelli kiirabi paigutab Iisakusse püsibrigaadi

Sel kolmapäeval arutab Iisaku vallavolikogu mitteeluruumide üürileandmist ASile Karell Kiirabi, kuna nii kiirabi kui vallajuhid soovivad, et Iisakus paikneks püsivalt üks kiirabibrigaad, vahendas Postimehe terviseportaal.

«Kunagi on kiirabibrigaad Iisakus ka varem püsivalt kohapeal olnud, hiljem oli see siin ainult suveperioodil ja viimastel aastatel vist ainult jaanipäeva paiku,» rääkis Iisaku vallavanem Raivo Raap ajalehele Põhjarannik.

Ida-Virumaal kiirabiteenuse osutaja leidmiseks korraldatud riigihankes oli ühe baasina kirjas ka Iisaku. Mingil hetkel aga filiaalidest rääkides enam Iisakust juttu ei tehtud, mistap vallavanem võttis terviseametiga ühendust ja Karell Kiirabiga sõlmitud lepingus on Iisaku taas olemas.

Raap ütles, et kiirabibrigaadi püsiv kohalolek on iseäranis oluline suvisel ajal. «Praegu kulub kiirabil väljakutse peale Iisakusse jõudmiseks nelikümmend viis minutit kuni tund - seda on ikka liiga palju.»

Karell Kiirabi juht Ave Põlluaas ütles, et neil on suur soov Iisakusse püsivalt päris oma kiirabibrigaad paigutada, ent kuni kolmepoolsed läbirääkimised pole lõppenud, ei saa midagi konkreetset öelda.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

RAKVERE HAIGLA AS otsib RAVIJUHTI

Rakvere Haigla AS

11. veebruar 2019

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.