GALERII: toimus konverents „Heategija – riik või inimene?“

Reedel, 28. novembril toimus Tallinnas SA Hille Tänavsuu Vähiravifondi „Kingitud elu“  heategevuskonverents„Heategija – riik või inimene?“.

Üheksa kuud pärast fondi avamist on fond kogunud Eestis üle 200 000 euro ning  toetanud kümmet inimest, nii noori kui vanu. Samuti on neil tänaseks üle 150 püsiannetaja.

"Meid on nimetatud viimase lootuse fondiks, mille kõikidest annetustest läks kõigest 3% tegevuskuludeks, mis on erakordne. Me kingime elu nendele inimestele, kes seda vajavad," ütles fondi asutaja ja juhataja Toivo Tänavsuu.

Konverentsil osales Eesti heategijaid, visionääre, ettevõtjaid, poliitikuid, arste, juhte, patsiente jt. Konverentsil võtsid sõna Toomas Paul, Jaak Aaviksoo, Maris Jesse, Hans H. Luik, Toivo Tänavsuu, Tanel Ross ja doktor Peeter Padrik.

Innustavaid lugusid rääkisid igapäevased heategijad nagu SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi tegevjuht Sandra Liiv ning MTÜ Oleviste Hoolekanne juhatuse liige Riina Solman. Konverentsi avas sotsiaalkaitseminister Helmen Kütt ja päeva juhtis näitleja Märt Avandi.

Galerii

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.