Neuroloog Toomas Toomsoo sai ITK aasta arstiks

Ida-Tallinna Keskhaigla Aasta Töötajaid esile tõstev pidulik tunnustamisüritus leidis aset kümnendat korda. Aasta Arst 2014 tiitli pälvis neuroloogiakeskuse juhataja Toomas Toomsoo, teatas haigla.

ITK juhatuse esimees Ralf Allikvee sõnas tunnustusüritusel töötajaid tänades, et Ida-Tallinna Keskhaigla soovib edaspidi senisest enam väärtustada pühendunud töötajaid: neid, kes juba aastaid olnud haigla edus osalised ja käinud meiega ühte jalga ning pühendanud oma tööelu parimad aastad Ida-Tallinna Keskhaiglale. Iga-aastane Aasta Töötaja tunnustusüritus on üks viis, kuidas head kolleegi märgata ning tänada.

Aasta Arst 2014 tiitli pälvis neuroloogiakeskuse juhataja dr Toomas Toomsoo, kes on oma tegevusega silma paistnud mitmel korral. Tema eestvedamisel on ITK neuroloogiakeskus esirinnas ravikvaliteedi näitajate osas ja sel aastal tunnustati Tartu Ülikooli arstiteaduskonna päevadel Toomas Toomsoo ja tema kolleegide tööd Parkinsoni tõve diagnostilistest biomarkeritest, pidades seda ürituse parimaks suuliseks ettekandeks. 

Toomsoo enda sõnul on Ida-Tallinna Keskhaigla kolleegid ning siinne haigla ääretult mõnus paik. „Oleme ühe asja eest väljas – seda on kaugele näha ja tunda. Tunnen, et meil on toimiv meeskond. Eriti soovin esile tõsta meie toredaid ja kokkuhoidvaid õdesid, kes oma professionaalsusega toetavad meie keskuse suurepäraseid arste, kelle tööde ja tegemiste läbi on võimalik ka minul silma paista, sest suurt asja tehes ei saa seda teha üksinda, selleks on vaja tugevat ja lojaalset tiimi. Võin käsi südamel öelda, et olen rahul siin, nüüd ja praegu.“

Aasta õendustöötajaks 2014 kuulutati sisekliiniku II kardioloogiaosakonna õde Maria Käosaar. Aasta hooldustöötaja 2014 tiitli sai hooldusravikliiniku I õendusabi osakonna hooldaja Olga Urban.  Aasta klienditeenindaja 2014 tiitli pälvis Kristine Premet, aasta puhastusteenindaja 2014 on Larysa Tsuskar ning aasta sekretär sisekliiniku assistent Sinikka Jarinen.

Ida-Tallinna Keskhaigla tunnustab ka kliinilisi tugispetsialiste ja mittekliinilisi spetsialiste.

Aasta kliiniline tugispetsialist 2014 on sisekliiniku sisehaigustekeskuse sotsiaaltöötaja Anni Raie ja aasta mittekliiniline spetsialist 2014 meditsiinitehnika teenistuse vaneminsener Priit Ruuge.

Järgmine aasta kulgeb Ida-Tallinna Keskhaiglal tavalisest pidulikumas meeleolus – täitub 230. juubel.

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

RAKVERE HAIGLA AS otsib RAVIJUHTI

Rakvere Haigla AS

11. veebruar 2019

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.