Struktuurimuudatus viib töö Palustelt ja Roovälilt

Ümberkorraldused sotsiaalministeeriumis viivad praegusel kujul töö tervishoiuosakonna juhilt Heli Palustelt ja E-tervise ja tervisesüsteemi arenduse osakonna juhtilt Liis Roovälilt.

Kommenteerib sotsiaalministeeriumi teavituse peaspetsialist Armo Vask:

"Muudatused koosseisus on planeeritud eelkõige olemasolevate teenistuskohtade ümberpaigutamisega ministeeriumi koosseisus. Tulenevalt avaliku teenistuse seadusest tuleb uutele osakonnajuhi kohtadele kuulutada välja avalik konkurss. Loomulikult oleks meil väga hea meel, kui nii Heli Paluste kui ka Liis Rooväli planeeritavate osakondade juhtide kohale kandideeriksid. Ametnikena on nad ministeeriumis töötanud pikalt ning omavad väga täpseid teadmisi ja ülevaadet, kuidas Eesti tervishoidu edasi viia.

Konkursid uue asekantsleri ja osakonnajuhtide kohale on planeeritud välja kuulutada jaanuaris. Loodame, et veebruari lõpuks on valikud tehtud ning ministeerium saab tavapärases, kuid juba uues struktuuris oma tööd jätkata."

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

18. detsember 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.