Kiirabiauto õnnetuses sai viga meedik

Eile, 30. detsembri õhtul põrkasid Tartus kokku sõiduauto ja kiirabiauto, milles viibinud meditsiinitöötaja sai õnnetuses vigastusi, kirjutas Postimees.

Eile kella 18.05 ajal juhtus Tartus Riia ja Suur Kaare tänavate ristmikul liiklusõnnetus, millele eelnevalt sõitis alarmsõidul, töötavate vilkuritega kiirabiauto mööda Riia tänavat Soinaste tänava poolt Puusepa tänava suunas vastassuunavööndis. Operatiivsõiduki roolis oli 1969. aastal sündinud Margus, kes oli kaine.

Riia ja Suur Kaare ristmikule jõudes põrkas kiirabiauto kokku paremalt poolt ristmikule välja sõitnud ning vasakpööret sooritanud sõiduautoga Volkswagen Passat, mille roolis olnud 1977. aastal sündinud Janek ei andnud teed sõidueesõigust omavale sõidukile. Samas põles Riia-Lunini ristmikul roheline foorituli Riia tänaval liikuvatele sõidukitele.

Avariis sai vigastada meditsiinitöötaja, 1969. aastal sündinud Külli, kes viidi traumapunkti. Politsei alustas täpsemate asjaolude selgitamiseks menetlust.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

18. detsember 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.