ITK silmakliinik tähistab täna 30. tegutsemisaastat

Juubelikogumik
Juubelikogumik

Ida-Tallinna Keskhaigla Silmakliinik tähistab täna oma 30. tegutsemisaastat. Lisaks juubelihõngulisele konverentsile esitletakse kliiniku ajalugu ja tänapäeva kajastavat mahukat juubelikogumikku.

Silmakliiniku edu võtmeks on eelkõige töökas ja kokkuhoidev personal. Meeskonnas on 17 töötajat, kel staaži üle 20 aasta ning kaheksa inimest, kes haiglaga ühte jalga astunud üle kümne aasta. Pideva arenemise toetamiseks osalevad Silmakliiniku arstid ja õed võimalusel täiendkoolitustel teiste riikide silmakliinikutes ja rahvusvahelistel konverentsidel. Samuti tehakse edukat koostööd paljude teiste erialadega – seda kõike eelkõige patsientide heaolu nimel. 

„Silmakliiniku juubeliaastal täname oma endisi ja praegusi töötajaid ning partnereid suure panuse eest. Üheskoos saavutatu on hindamatu väärtusega nii silmakliiniku kui haigla tulevikku silmas pidades,“ sõnab kliiniku juhataja dr Artur Klett, kelle sõnul on äärmiselt hea meel, et saame just täna esitleda mahukat juubelikogumikku, mis viib lugeja nii sõnas kui pildis Silmakliiniku algusaastaisse tagasi – aastate jooksul toimunud areng on olnud muljetavaldav. 

Praegu pakuvad kliiniku 27 arsti, 51 õde, 18 hooldajat ja 5 mittekliinilise töö tegijat kõrgema etapi oftalmoloogilist abi Eesti põhjapoolsema osa elanikele, teenindades rohkem kui 93 000 haiget aastas. Operatsiooniploki viies operatsioonitoas tehakse aastas üle 9500 silmaoperatsiooni, nendest ligi 6500 on kaeoperatsioonid.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA otsib JÄRELRAVI KLIINIKU JUHATAJAT

Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA

10. detsember 2018

PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA otsib DIAGNOSTIKAKLIINIKU JUHATAJAT

Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA

03. detsember 2018

Meditsiini­uudised

6. november 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

oktoober 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.