Täna lehes: tagasivaade aastale 2015

Tänasest paberlehest saab lugeda, mida räägivad oma tegemistest Meditsiiniuudiste lugejate hinnangul 2015. aasta suurimad meditsiini mõjutajad: traumakirurg Peep Talving, perearst Diana Ingerainen ja vähifondi „Kingitud elu“ juht Toivo Tänavsuu.

Lehest saab lugeda ka lõppeva aasta olulisemate sündmuste kronoloogiat ning tuletada meelde, kellest oli juttu Meditsiiniuudiste tänavustel persoonikülgedel. Selgub ka see, millised Meditsiiniuudiste paberlehe lood valiti aasta parimaiks.

Arvamused
Meditsiinis toimuv sarnaneb viimastel aastatel järjest enam Browni liikumisele, kus keegi ei eeldagi eesmärgipärast arengut. Süsteemi suunamuutused sõltuvad mõjuanalüüsita tehtud otsuste põrkumisest, kirjutab Eesti Arstide Liidu president Lembi Aug.

Lõppevast aastast jääb ehmatusena meelde üleöö käsuna antud tervishoiusektori koondamiskvoot, tõdeb Eesti Haiglate Liidu juht Urmas Sule.

Fookuses

Tallinna Lastehaigla kvaliteeditalituse juht Lagle Suurorg koos kolleeg Inna Krameriga kirjutavad ülekaalulistest lastest.

Eesti vanemaealiste seas on teiste eurooplastega võrreldes suurim osakaal neid, kes hindavad oma tervist rahuldavaks või halvaks, tõdeb SHARE Eesti projektijuht Tiina Tambaum.

Varased kognitiivsed muutused on seotud valgeolluse kahjustusega Parkinsoni tõve korral, leidsid teadlased.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA otsib DIAGNOSTIKAKLIINIKU JUHATAJAT

Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA

03. detsember 2018

PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA otsib JÄRELRAVI KLIINIKU JUHATAJAT

Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA

10. detsember 2018

Meditsiini­uudised

20. november 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

oktoober 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.