Täna lehes: tagasivaade aastale 2015

Tänasest paberlehest saab lugeda, mida räägivad oma tegemistest Meditsiiniuudiste lugejate hinnangul 2015. aasta suurimad meditsiini mõjutajad: traumakirurg Peep Talving, perearst Diana Ingerainen ja vähifondi „Kingitud elu“ juht Toivo Tänavsuu.

Lehest saab lugeda ka lõppeva aasta olulisemate sündmuste kronoloogiat ning tuletada meelde, kellest oli juttu Meditsiiniuudiste tänavustel persoonikülgedel. Selgub ka see, millised Meditsiiniuudiste paberlehe lood valiti aasta parimaiks.

Arvamused
Meditsiinis toimuv sarnaneb viimastel aastatel järjest enam Browni liikumisele, kus keegi ei eeldagi eesmärgipärast arengut. Süsteemi suunamuutused sõltuvad mõjuanalüüsita tehtud otsuste põrkumisest, kirjutab Eesti Arstide Liidu president Lembi Aug.

Lõppevast aastast jääb ehmatusena meelde üleöö käsuna antud tervishoiusektori koondamiskvoot, tõdeb Eesti Haiglate Liidu juht Urmas Sule.

Fookuses

Tallinna Lastehaigla kvaliteeditalituse juht Lagle Suurorg koos kolleeg Inna Krameriga kirjutavad ülekaalulistest lastest.

Eesti vanemaealiste seas on teiste eurooplastega võrreldes suurim osakaal neid, kes hindavad oma tervist rahuldavaks või halvaks, tõdeb SHARE Eesti projektijuht Tiina Tambaum.

Varased kognitiivsed muutused on seotud valgeolluse kahjustusega Parkinsoni tõve korral, leidsid teadlased.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

SA IDA-VIRU KESKHAIGLA otsib kolme juhatuse liiget

Ida-Viru Keskhaigla

15. august 2018

LOOTE ULTRAHELISKRIINING OÜ otsib MEDITSIINIÕDE

Loote Ultraheliskriining OÜ

31. juuli 2018

Meditsiini­uudised

12. juuni 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

mai 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

juuni 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.