Tallinnas saab hetkel külastada veel PERHi patsiente

PERHi hoone Mustamäel.
PERHi hoone Mustamäel.

Põhja-Eesti Regionaalhaigla (PERH) lubab veel ainsa suurema haiglana vabalt patsiente vaatama. Haigla infektsioonikontrolli talitus monitoorib olukorda ja kui otsustatakse külastamist piirata, antakse sellest teada.

Täna andis patsientide osalisest külastuskeelust teada Lääne-Tallinna Keskhaigla. Esimesena kehtestas gripi tõttu külastuskeelu Ida-Tallinna Keskhaigla ja järgmisena Tallinna Lastehaigla.

 
Täpsemalt palub Lääne-Tallinna Keskhaigla sünnitusmaja ja hooldusravikliiniku patsiente ajutiselt mitte külastada. Külastuskeelule vaatamata on kõik isad oodatud oma lapse sünni juurde. Värsked isad võivad sünnitusmaja üldpalatit külastada iga päev kell 14.00-19.00, perepalatis võivad isad olla pere juures pidevalt. Haigla palub suured õed-vennad siiski koju jätta.

Pelgulinna sünnitusmaja patsientidele saab tuua pakke ja lilli iga päev kell 11.00-18.30, saadetised palutakse anda sünnitusmaja informatsioonilauda.

Lääne-Tallinna Keskhaigla hooldusravikliinikus võib patsientidele mõeldud pakid jätta administraatori kätte. Pakke võetakse vastu tavapärastel külastusaja tundidel E-R 15.00-18.30 ning L-P ja riiklikel pühadel kell 10.00-18.30.

Tallinna Lastehaiglas oli ka eile, st teisipäeval viimane haigete laste külastuspäev. Haigetele mõeldud nimelised pakid palutakse alates tänasest tuua haigla informatsioonitöötaja kätte.

Ida-Tallinna Keskhaiglas oli külastuskeeld juba 23. jaanuarist. Patsientide külastamine on keelatud kõikides haigla üksustes.

Tartu Ülikooli Kliinikumis kehtib külastuskeeld esialgu hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakonnas

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.