Hiiumaa haigla nõukogu vahetus

Leonhard Kukk
Terviseminister nimetas PERHi kirurgiakliiniku juhi Leonhard Kuke veebruarist...

Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski nimetas Hiiumaa haigla nõukokku kolm uut liiget.

Mullu novembrist läks SA Hiiumaa Haigla juhtimine üle sotsiaalministeeriumile. Haigla nõukogu nelja liikme volitused lõppesid mullu 31. detsembril, misjärel jäi nõukogusse üks liige – Meelis Roosimägi.

Nõukogu uued liikmed on alates selle aasta 2. veebruarist viieks aastaks sotsiaalministeeriumi tervisesüsteemi arendamise osakonna nõunik Anneli Taal, Põhja-Eesti Regionaalhaigla kirurgiakliiniku juhataja Leonhard Kukk ja Hiiu maavalitsuse haridus- ja sotsiaalosakonna juhataja asetäitja sotsiaaltöö alal Aasa Saarna (rahandusministri ettepanekul).

Haigla senine nõukogu esimees Vilma Tikerpuu juhtis nõukogu kümmekond aastat. Lisaks temale lõppesid volitused haigla nõukogus ka senistel liikmetel Mati Nursil, Ülo Lemberil ja Jaanus Valgul.

Sotsiaalministeeriumist öeldi, et praegu jääb nõukogu neljaliikmeliseks, mis on arvestades Hiiumaa haigla suurust ka optimaalne. Nõukogu ei ole tänase seisuga enda hulgast esimeest valinud.

Enne 2013. aasta riiklikku kiirabireformi edukalt toiminud ja investeerinud SA Hiiumaa Haigla majandusseis oli keeruline 2015. aastal. Haigla pearaamatupidaja Vally Randviiru hinnangul kujuneb mulluseks kahjumiks 85 000 eurot.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

RAKVERE HAIGLA AS otsib RAVIJUHTI

Rakvere Haigla AS

11. veebruar 2019

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.