Loe WHO ülevaadet Eesti ravimiturust

WHO esindajad nendivad oma aruande viimases versioonis ravimite kättesaadavusest Eestis, et uute ravimite kättesaadavuse parandamiseks suurendada tervishoiule eraldatavaid ressursse. Ravimitootjad on sellest aastaid rääkinud.

Aruanne on veel ingliskeelne ja seda ei ole ka kuhugi lugemiseks üles riputatud. Meditsiiniuudiste kodulehelt saab nüüd tutvuda viimase versiooniga, mis on saadetud sotsiaalministeeriumi poolt.

Sotsiaalministeeriumi esindaja kinnitusel võib WHO teha kokkuvõttesse veel mõningaid täpsustusi ning kui käes on lõplik versioon, lisatakse see ka ministeeriumi kodulehele.

Uuringu hetkeversiooniga saab tutvuda siit. Kirjutame sellest teemast ka 23. veebruaril ilmuvas Meditsiiniuudiste paberlehes, kus teemat kommenteerivad ravimitootjate liidu nõukogu esimees Kadri Mägi ja sotsiaalministeeriumi ravimiosakonna juhataja Dagmar Rüütel

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

VILJANDI HAIGLA otsib JUHATUSE LIIGET

Tammiste Personalibüroo OÜ

30. juuni 2018

LOOTE ULTRAHELISKRIINING OÜ otsib MEDITSIINIÕDE

Loote Ultraheliskriining OÜ

31. juuli 2018

Meditsiini­uudised

12. juuni 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

mai 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

mai 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.