Galerii: Marianne Niin avas uue kliiniku

Dermatoloogia ja onkoloog Marianne Niin  (paremalt teine) laiendas Niine Nahakliinikut ja avas uue esteetikakliiniku.
Dermatoloogia ja onkoloog Marianne Niin (paremalt teine) laiendas Niine...

Dermatoloogia ja onkoloog Marianne Niin laiendas Niine Nahakliinikut ja avas uue esteetikakliiniku.

“Dr Niine Nahakliiniku plastilise ja ilukirurgia osakaal on järjest kasvanud, mistõttu oleme samm-sammult suurendanud ka enda professionaalset meeskonda, kus töötaksid oma ala tipptegijad. Usume, et ühendades iluvaldkonna ja meditsiini teenuseid veelgi enam, saame pakkuda kõige kõrgematele standarditele vastavalt turvalist iluraviteenust, mida vajavad nii eestlased kui ka meie lähiriikide patsiendid,” tõi Marianne Niin esile esteetikakliiniku loomise vajalikkust.

Niine Esteetikakliiniku iluteenuste valdkonnajuhi Jevgenia Makarova sõnul toetas Niine Esteetikakliiniku loomist ka tõsiasi, et Eestis on palju iluraviteenuse pakkujaid, kuid ilumeditsiini valdkonna tase pole ühtlane – samas on tegemist valdkonnaga, kus turvalisus ja professionaalsus peab olema väga kõrge.  

„Kuna patsiendid hindasid Dr Niine Nahakliinikus plastilise ja ilukirurgia osa, siis otsustasime luua eraldiseisva Niine Esteetikakliiniku, et muuta enda teenused veel kättesaadavamaks,“ lausus Makarova. Ta lisas, et alates märtsist on lisaks Rocca al Mare kliinikule Niine Esteetikakliiniku esindus avatud ka Tallinna kesklinnas Estonia pst-l Meloni keskuses.

Lisaks traditsioonilistele iluraviteenustele pakutakse kliinikus ka uusi unikaalseid protseduure ning nende teostamismetoodikaid. Üheks selliseks teenuseks on labioplastika ehk naiste väliste suguelundite korrektsioon. „Labioplastika on maailmas tõusev trend olnud juba viimased 10 aastat ning nõudlus intiimplastika vastu kasvab ka Eestis,“ selgitas Makarova.

Tema sõnul on operatsiooni planeerimise põhjuseks ühelt poolt naiste suurem teadlikkus, kuid samas ka ohutute operatsioonimeetodite levik.  

Samuti pakutakse kliinikus uudse teenusena pinguldavate näoniitide paigaldamist, millega pinguldatakse näo- ja kaelanahka. „Näoniidid on innovatsioon näonoorenduses, kus näoniitide abil saab taastada näonaha vormikuse ja vähendada kortse,“ lisas Makarova. Pakutavate teenuste nimekirjast ei puudu ka üha populaarsemaks muutuv higistamisvastane ravi ning rindade suurendamisoperatsioonid.

Niine Esteetikakliinikus on plaanis pakutavate teenuste nimekirja lähitulevikus veelgi suurendada. „Meie jaoks on kõige olulisem, et klient saaks lahendada kõik oma ilumured meie juures, oleks rahul tulemusega ning oleks terve ja ilus,“ lisas Makarova.

Kliinikusse asuvad tööle Eesti plastikakirurgia ning iluravi tipptegijad: Eesti Plastika- ja Rekonstruktiivkirurgia Seltsi juhatuse liige Marianne Niin, plastikakirurg Pille Kirjanen, pea- ja kaelakirurg Indrek Mikomägi, doktor Kai Saluvere, meditsiiniõde Marina Sats, ja iluteenuste valdkonnajuht Jevgenia Makarova.

Galerii

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.