Arendaja: ITK ei ole Piritale kerkiva tasulise EMOga seotud

Merivälja teel 33 ehitusprojekti arendaja kinnitas, et majja kavandatav tasuline EMO ei ole seotud Ida-Tallinna Keskhaiglaga.

Märtsi algul saatis Tallinna linnavolikogu liige Hanno Matto abilinnapeale arupärimise seoses Piritale plaanitava tervisekeskuse ja tasulise erakorralise meditsiini üksusega. Matto tõi päringus välja, et Pirita linnaosa halduskogus oli veebruaris jutuks, et tasulist EMOt hakkab opereerima ITK. 

Merivälja tee 33 kinnistu arendaja on YIT Ehitus AS. Firma esindaja kinnitas, et antud kinnistule projekteeritakse tõepoolest erakliinikut-tervisekeskust. "Täpne teenuste loetelu, mida erakliinik osutama hakkab, selgub peale hoone projekteerimist, mis meil hetkel käimas on," ütles YIT Ehituse ärikinnisvara arendusosakonna juht Piret Üts.

Ütsi sõnul saab rohkem selgitusi anda, kui hoonele ollakse juba ehitusluba taotlemas. Selleks ajaks on erakliiniku lahendus tema sõnul terviklikult läbimõeldud.

"Saame omalt poolt kinnitada, et ITK ei ole antud projektiga kuidagi seotud. Tegemist on erameditsiini ja erakliinikuga," sõnas Üts.

Praeguste plaanide kohaselt jääb ehitusloa taotlemine tema sõnul tõenäoliselt suvisesse perioodi, sest projekteerimine võtab oma aja.

Galerii

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.