Hambaarstid kolivad Mustamäe polikliinikust välja sel nädalal

Tulevane tervisekeskus.
Tulevane tervisekeskus.

Ehkki Mustamäe polikliinik sulgeb lõplikult uksed juuli lõpus, lõpetab osa eriarste seal vastuvõttude tegemise juba varem. Näiteks hambaarstid alates selle nädala keskpaigast Mustamäe polikliinikus enam vastuvõtte ei tee.

Lääne-Tallinna Keskhaigla hambaarstid jätkavad tegutsemist Haabersti tervisekeskuses, Kopli polikliinikus, Nõmme tervisekeskuses ja Pelgulinna naistenõuandlas.

Lääne-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimehe Imbi Moksi sõnul on tähtsaim, et arstide vastuvõtud oleksid patsientidele võimalikult muretult ja mugavalt tagatud ka ehitustööde vältel. „Mustamäe polikliinikust käib päevas läbi mitusada inimest. Töö ei saa uue tervisekeskuse ehitamise ajaks seisma jääda, vaid tuleb olemasolevate võimaluste piires ümber korraldada,“ selgitas Imbi Moks.

Nii kolivadki Mustamäe polikliinikus paiknevad eriarstid uue hoone valmimiseni Lääne-Tallinna Keskhaigla ülejäänud polikliinikutesse ja tervisekeskustesse – Haaberstisse, Nõmmele, Pelgulinna, Koplisse ja Paldiski maanteele.

Mustamäele uue tervisekeskuse rajamiseks taotleb Lääne-Tallinna Keskhaigla toetust Euroopa Liidu Regionaalarengu Fondist. Tervisekeskus valmib orienteeruvalt 2017. aasta lõpus. Ehitus läheb maksma ligikaudu 6 miljonit eurot.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

RAKVERE HAIGLA AS otsib RAVIJUHTI

Rakvere Haigla AS

11. veebruar 2019

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.