Lääne-Tallinna Keskhaigla sooviks hooldusravi voodeid vähendada

LTKH hooldusravikliinik
LTKH hooldusravikliinik

Lääne-Tallinna Keskhaigla uurib sotsiaalministeeriumist, et kuna tasulisel hooldusvoodil olevad patsiendid ei kajastu hooldusravi riiklikus statistikas, siis kas haiglal on võimalik vähendada hooldusravi voodeid olenemata Euroopa Liidu struktuurfondide rahastusest.

AS Lääne-Tallinna Keskhaigla leiab, et hooldusravi voodite reaalse arvu kajastamine riiklikus statistikas tagaks adekvaatse voodihõive ning hooldusteenust osutatavatel vooditel kajastuks hooldusteenuse osutamine.

AS Lääne-Tallinna Keskhaigla Hooldusravikliinikus on avatud 150 voodikohta. Kliiniku renoveerimine rahastati Euroopa Liidu struktuurfondide poolt.

Avatud 150 voodist katab haigekassa teenuse osutamise 118 voodil koefitsiendiga 1,0. Teenuse osutamine nimetatud 118 voodil on kaetud personaliga vastavalt kehtivatele nõuetele.

32 voodil osutab haigla tasulist hooldusteenust, maksumusega 28 € ööpäev. Hooldusteenuse osutamine nimetatud vooditel on kaetud hoolduspersonaliga ja vajadusel õdedega.

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

RAKVERE HAIGLA AS otsib RAVIJUHTI

Rakvere Haigla AS

11. veebruar 2019

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.