Aadamsoo: Minu asumine juhi kohale tuli ootamatult

Kaire Aadamsoo
Kaire Aadamsoo

Eelmisel nädalal peetud Raplamaa omavalitsuste liidu täiskogu istungil tutvustas ennast ja oma plaane Raplamaa haigla uus juht dr Kaire Aadamsoo, kes möönis kohe alguses, et ilmselt tuli tema sellele ametikohale asumine kohalolnuile ootamatult.

Aadamsoo kinnitas, et otsuse põhjuseks oli Põhja-Eesti regionaalhaigla (PERH) soov oma tütarettevõtte eest suurem vastutus võtta, kirjutab Raplamaa Sõnumid. Uue haiglajuhi sõnul soovib PERH Raplamaa haigla paremini lõimida, mistõttu pandigi juhiks pikaajalise juhtimiskogemusega Aadamsoo, kes jätkab ka PERHi psühhiaatriakliiniku juhtimist.

Varasema juhi Aivar Toominga otsustas Raplamaa haigla nõukogu tagasi kutsuda, sest ligi aasta jooksul on PERHiga võrgustunud Raplamaa haiglas suurendatud küll ambulatoorsete erialade valikut ja kaasatud täiendavalt arste, kuid samal ajal on haigla majanduslik olukord muutunud veelgi keerulisemaks. Seetõttu tegi  PERH  nõukogule ettepaneku määrata ajutiselt haigla juhatajaks regionaalhaigla esindaja, kelle ülesandeks oleks haigla tegevuskulude saneerimine ja tõhusama haiglatevahelise koostöö ülesehitamine

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.