Lastehaigla eksis hankes ja peab riigile tasuma 643 eurot

Tallinna Lastehaigla.
Tallinna Lastehaigla.

Rahandusministeerium nõuab Tallinna lastehaiglalt tagasi enam kui 600 eurot, kuna leiab, et haigla on teinud vea riigihanke korraldamisel.

Sotsiaalministeerium pöördus aprillis Tallinna lastehaigla poole seoses päringuga, mis oli omakorda tulnud rahandusministeeriumilt ja puudutas lastehaigla poolt tellitud üht ehitushanget.

Pöördumises seisab, et SA Tallinna Lastehaigla poolt ellu viidava projekti „Vaimse tervise keskuse loomine“ kulude abikõlblikkuse üle kontrolli teostanud rahandusministeeriumi välisvahendite rakendamise osakond on tuvastanud, et projekti elluviija on projekti elluviimisel eksinud riigihanke korraldamise põhimõtete vastu.

Haigla on projekti elluviimisel Tervise tänava äärse parkla tööprojekti koostamiseks ning parkla välisvalgustuse ja sademetevee kanalisatsiooni projekteerimise teenuse hankimisel küsinud suuliselt ühe pakkumuse ning võrreldavaid hinnapakkumusi võetud ei ole.

Nüüd soovib rahandusministeerium algatada rikkumismenetluse lastehaiglalt rikkumisega seotud tegevuse summalt 10% (642,60 eurot) tagasinõudmiseks.

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

9. oktoober 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

september 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

september 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.