Galerii: Lasnamäe tervisemaja sai nurgakivi

Lasnamäe Tervisemaja ehitusplats eile.
Lasnamäe Tervisemaja ehitusplats eile.

Eile asetati nurgakivi Tallinna ja erakapitali koostöös aadressile Linnamäe tee 3 kerkivale Lasnamäe Tervisemajale.

Lasnamäe Tervisemaja rajab kinnisvarainvesteeringuid juhtiv ettevõte Capital Mill. Linnapoolse panusena ehitatakse välja osa avalikest teedest ning kaasajastatakse teedevõrku. Ehitustegevus algas märtsikuu lõpus ja lõpeb 2017. aasta veebruaris.

Capital Milli tegevjuhi Igor Mölderi sõnul suurendab tervisemaja oluliselt piirkonna elanike võimalusi kvaliteetset arstiabi saada ning parandab tohtrite töötingimusi.
“Tervisemaja toob nii Lasnamäele kui selle ümber asuvatesse linnaosadesse ja omavalitsustesse uue kvaliteedi,” ütles Mölder. 

Tervisemaja koosneb kahest ühendatud hoonest. Meditsiiniteenused, sh pere- ja eriarstid, taastusraviteenused basseiniga, päevakirurgia ning uuringuvõimalused, hakkavad paiknema tervisemaja kuuekordses osas. Selle kõrvale rajatakse kahekordne hoone, kus hakkavad tegutsema spordiklubi, apteek, kauplus ja teised teenused.
Bussipeatuse lähedus võimaldab kiire ja sujuva ligipääsu ka mujalt Tallinna. Paiknemine Mustakivi tee ja Narva maantee ristumiskohas teeb selle hõlpsasti ligipääsetavaks Pirita ja Viimsi elanikele, aga ka Tallinna lähiasulate asukatele.

Lasnamäe Tervisemajas on viiel korrusel 4400 ruutmeetrit meditsiiniteenuste päralt ning teises hoones sama palju kaubanduse, spordivõimaluste jm teenuste tarbeks.
Meditsiiniteenuste hoonesse rajatakse kaks ravieesmärke täitvat basseini, kaks taastusravi kabinetti, ultraheli, röntgen ja magnetresonantstomograafia (MRT).

Hinnanguliselt hakkavad perearstid tervisemajas vastu võtma 60 000 ja eriarstid 56 000 visiiti aastas. Tervisemajja on kavandatud ka munitsipaalperearstikeskus.

 Galerii fotode autor on Andres Teiss.

Galerii

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

RAKVERE HAIGLA AS otsib RAVIJUHTI

Rakvere Haigla AS

11. veebruar 2019

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.