Ivi Normet: sisseelamine uude töökohta on läinud sujuvalt

Meditsiiniliste teenistuste direktor haigla ülemarsti alluvuses Ivi Normet
Meditsiiniliste teenistuste direktor haigla ülemarsti alluvuses Ivi Normet

Ivi Normet astus mai keskel vastu uutele väljakutsetele ning alustas tööd Põhja-Eesti Regionaalhaiglas. Uurisime, kuidas on endisel asekantsleril uuel ametikohal läinud.

Miks otsustasite eelmisest ametikohast loobuda?

Olin asekantsler väga pikka aega ja läbi isikliku kogemuse tervishoius leidsin, et tahaksin ja saaksin poliitika kujundamise asemel midagi ära teha ka praktiliselt.

Millised on Teie tööülesanded uues töökohas?

Põhja-Eesti Regionaalhaiglas olen alates 16.maist meditsiiniliste teenistuste direktor haigla ülemarsti alluvuses. Minu ülesandeks on koordineerida haigla kvaliteediteenistuse, klienditeeninduse teenistuse, palliatsiooniteenistuse ning teadus- ja arendusteenistuse tööd.

Mis on olnud Teie suurimad väljakutsed esimestel tööpäevadel?

Eks ikka uute kolleegidega hea kontakti saamine, sest meeskonnatöö on tulemuste saavutamiseks peamine eeldus. Minu eelis on, et tean valdkonda ja paljusid kolleege juba varasemalt. Uude organisatsiooni sisseelamine on läinud sujuvalt.

Kas töö suurhaiglas erineb sellest, mida varasemalt ette kujutasite?

Töötades ministeeriumis käisin tihti nii Eesti kui teiste riikide haiglates ja pigem tunnen ma haiglas rohkem „omas elemendis“ olevat kui ministeeriumis.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.