Koondamiskvoodi tulemus: puhastusteenindajate tööd hakkavad tegema kliendid

Sotsiaalministeerium sai valitsuselt 2015 aasta lõpus ülesande koondada 2016 mai lõpuks valitsemisalast 235 teenistuskohta. Neist 10 kohta tuli koondada AS Hoolekandeteenustel.

Aktsiaseltsi kommunikatsioonijuht Ave Lillemäe ütles, et koondamiskvoodi täitmine neile suur vaev ei olnud, sest aavaliku sektori kärpekava haakus hästi puhastustööde ümberkorralduse kavadega  ettevõttes.

"Kaotasime sellega seoses oma struktuurist osa puhastusteenindajate ametikohti – seal, kus see tundus mõttekas ning võimalik," sõnas Lillemäe. 

"Et meie kliendid on rõõmuga valmis igasugustes töödes kaasa aitama ja ühtlasi aitavad erinevad tegevused neil ka uusi oskusi õppida, siis õpetasimegi nüüd kliente igapäevategevuse osana ka koristustöid tegema," rääkis ta.

Praegu toimib see tema sõnul edukalt enamustes ASi kodudes. "Väljaõppeperiood ja ümberkorraldused veel kestavad, kuid usume, et aasta lõpuks on kõik kodud uue süsteemiga juba harjunud," sõnas ettevõtte esindaja.

Koondamiste kohta sotsiaalministeeriumi haldusalas saab rohkem lugeda 14. juunil ilmuvast Meditsiiniuudiste paberlehes.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.