Millised arstid said Tallinna Lastehaiglas kiita?

Lastearst Ülle Uustalu
Lastearst Ülle Uustalu

Tallinna Lastehaigla kvaliteediteenistuse juhataja Lagle Suurorg võtab haigla kodulehel kokku, kes said lapsevanematelt selle aasta esimesel poolel kiita ja millega ei oldud rahul.

Ajavahemikul 01.01–30.06 registreeris lastehaigla kvaliteediteenistus 33 avaldust, neist 15 kiitust ja 21 kaebust. Sageli sisaldab üks avaldus ühel ajal nii positiivseid kui ka negatiivseid arvamusavaldusi.

Kiidetud on personali professionaalsust, hoolivust ja sõbralikku suhtumist.  Nimeliselt on esile tõstetud ja tänatud järgmisi arste: Ülle Uustalu, Haide Põder, Maie Kiisküla, Priit Reedik, Jüri Stukolkin, Lia Kasuk, Liivi Saluste, Silvia Nittim, Andres Lukanenok, Kersti Raamets, Marge Lenk, Alge Vare, Ülle Toots,  Indrek Varik. Õdedest on kiidetud Ülle Gentsi, Heli Valku, samuti füsioterapeut  Kaisa Karlist.

Kollektiivse kiituse on vanematelt pälvinud traumapunkti personal, vastsündinute osakonna õed, ÄRI osakond  ja  EMO personal.

Lapsevanemad ei olnud rahul

* suhtlemisega – 13 korral (62% kaebustest);
* raviprotsessiga ja/või töökorraldusega – 7 korral (33%  kaebustest);
* infopuudusega – 4 korral;
* muude juhtumitega,  mis ei ole seotud otseselt haige raviga – 2 korral  (10% kaebustest).

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.