Jostov: tulemusi näeme aasta pärast

Põlva haigla juhataja Koit Jostov.
Põlva haigla juhataja Koit Jostov.

E-lahenduste koondumine uude asutusse TEHIK võib parandada teabe vahetamist spetsialistide vahel, kuid uue ettevõtte käimalükkamine röövib aega ja raha, ennustab Põlva haigla juht Koit Jostov.

"Võibolla tuleb mingi efekt sellest, et kõik IT-teenused koondatakse kokku ja tekib mingi sünergia ning IT spetsialistid saavad üksteist toetada," avaldas Põlva haigla juht Koit Jostov lootust, kuid jääb siiski tulemuse osas skeptiliseks. "Aga teisalt ei ole ma kindel, et sama ministeeriumi alla uue analoogse firma moodustamine paneb rattad paremini veerema. Sedasama võiks ju ka olemasoleva firmaga teha."

Igal juhul kaasnevad Jostovi hinnangul uue allüksuse loomisega kulud. "Tekivad lisakulud nii ühe firma lõpetamise kui teise asutamisega. Lisaks sellele hakkab uus firma alles sisse elama ja nagunii näeme tulemusi alles aasta pärast. Kas siis hakkame jälle ühte likvideerima ja teist looma?"

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.