Maivi Parv saab haigekassa juhatuse liikmeks

Haigekassa uus juhatuse liige Maivi Parv
Haigekassa uus juhatuse liige Maivi Parv

Homsest on haigekassa kolmeliikmelises juhatuses uus liige Maivi Parv, kes asendab töölt lahkuvat Mari Mathiesenit, teatas haigekassa.

1. novembril 2016. a.  lõppeb Eesti Haigekassa juhatuse liikme Mari Mathieseni korraline ametiaeg. Haigekassa nõukogu poolt kinnitati reedesel koosolekul juhatuse uueks liikmeks Maivi Parv.

Haigekassa pressiteade kinnitab, et Mari Mathiesen on 12 aasta jooksul andnud väga väärtusliku ja olulise panuse kaasaegse ravikindlustuse arengusse olles kõrgelt hinnatud kolleeg ja koostööpartner. Olles töötanud viimased 9 aastat haigekassa juhatuse liikmena, on ta otsustanud uueks ametiajaks oma kandidatuuri esitamisest loobuda. 

Haigekassa juhatus jätkab kolmeliikmelisena. Uueks juhatuse liikmeks kinnitas haigekassa nõukogu juhatuse esimehe ettepanekul senise partnerihalduse osakonna juhataja Maivi Parv. Maivi Parv on töötanud haigekassas alates 2001. aastast, olles varasemalt töötanud Tartu Ülikooli kliinikumis, juhtinud aastaid tulemuslikult haigekassa Tartu piirkondlikku osakonda ning alates möödunud aasta sügisest partnerihalduse osakonda. 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.