Ravimiameti peadirektorina jätkab Kristin Raudsepp

Ravimiameti peadirektor Kristin Raudsepp.
Ravimiameti peadirektor Kristin Raudsepp.

Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski kinnitas avaliku teenistuse tippjuhtide valikukomisjoni ettepanekul ravimiameti peadirektoriks Kristin Raudsepa. Raudsepa kolmas ametiaeg algab 1. jaanuaril 2017.

Kristin Raudsepp on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ravi eriala. Aastatel 1991–1994 töötas ta Tartu Ülikooli Kliinikumis arst-internina. Ravimiametis töötab Raudsepp alates 1994. aastast. Alates 1999. aastast oli ta ravimiameti peadirektori asetäitja peadirektori ülesannetes ning alates 2002. aastast on ta ravimiameti peadirektor. Ta on olnud mitmete rahvusvaheliste töörühmade juht või liige ning on Eestit esindanud paljudel rahvusvahelistel konverentsidel ja nõupidamistel.

„Mul on hea meel, et ravimiameti tööd tunnustatakse ning mul on võimalus selle juhina jätkata. Ravimivaldkonnal on tervise kaitsmisel oluline roll ning väljakutsed on keerulised, kuid samas põnevad. Jätkame väljakutsete lahendamisega ning panustame seeläbi nii Eesti kui ka rahvusvahelisse arengusse – tugeval organisatsioonil on selles kandev roll,“ ütles Kristin Raudsepp pärast ametisse nimetamist.

Riigikantselei juures tegutsev avaliku teenistuse tippjuhtide valikukomisjon kuulutas avaliku konkursi ravimiameti peadirektori ametikoha täitmiseks välja tänavu septembris.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

18. detsember 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.