GALERII: aasta arst 2016 perearst Reet Tooming

Perearst Reet Tooming
Perearst Reet Tooming

Kolmapäeval austati perearst Reet Toomingut, kes valiti Eesti Tervise Fondi þürii poolt tänavuseks aasta arstiks. Ida-Virumaal töötav perearst on saanud esikohale ka rahva hinnanguid sisaldavas tervisetrend.ee portaalis.

Sündmus toimus Eesti Tervishoiu Muuseumis ja tiitel anti üle 15. korda. Eelmisel aastal sai aasta arstiks erakorralise meditsiini professor Peep Talving, kes ühtlasi valiti Meditsiiniuudiste lugejate poolt ka mulluseks meditsiinimõjutajaks.

„Tulles 1994. aastal Ida-Virumaale tööle,  pakkus tolleaegne Puru haigla juhataja Tõnis Tuisk mulle jaoskonnaarsti kohta, et edasi  mõtleksin, mis eriala oleks mulle meelepärane. Jaoskonnaarsti töö paelus mind ja nii läksingi juba perearsti eriala õppima,“ rääkis dr Reet Tooming. „Perearsti töö on raske, aga väga mitmekesine, vajab kiiret reageerimist ja pidevat enesetäiendamist.  Rõõmu teeb see,  kui patsient  sind usaldab ja koostöö sujub. Pingeid maandab aga tervisekõnd looduses ja ujumine.“

Galerii

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Kas alternatiivmeditsiin peaks olema Eestis rangemini reguleeritud?

  • Jah
    76% (29)
    76% (29)
  • Ei
    24% (9)
    24% (9)

Vastanuid: 38

Valdkonna tööpakkumised

LOOTE ULTRAHELISKRIINING OÜ otsib MEDITSIINIÕDE

Loote Ultraheliskriining OÜ

31. juuli 2018

REGIONAALHAIGLA otsib HIIUMAA HAIGLASSE SISEARSTI

Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA

21. juuni 2018

Meditsiini­uudised

12. juuni 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

mai 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

mai 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.