Tööd alustav uus ametkond jääb E-tervise ruumidesse

Katrin Reinhold on uue asutuse juht.
Katrin Reinhold on uue asutuse juht.

Jaanuarist tööd alustav Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus (TEHIK) jääb Uus-Tatari tänavale, kus varem tegutses tema eelkäija E-tervise sihtasutus.

Pressiteate järgi ühendab Tervise- ja Heaolu Infosüsteemide Keskus seni killustunud süsteemi ja on riigile partneriks IKT kompetentsikeskusena tervise-, sotsiaal- ja töövaldkonnas e-teenuste arendamisel. Uue ametkonna peadirektori Katrin Reinholdi sõnul on keskuse peamisi ülesandeid hoolitseda, et e-teenused iga inimest puudutavates valdkondades aitaksid parimal moel täita riigi kohuseid inimeste ja inimeste kohuseid riigi ees.

Uues asutuses ühendatakse e-tervise sihtasutuse, sotsiaalministeeriumi ning selle haldusala asutuste info-ja kommunikatsioonitehnoloogia teenused, e-teenuste arendamine ning suurandmete analüüs ja töötlus. Keskus moodustatakse ministeeriumi  IKT osakonna ja Eesti E-tervise SA rollide liitmisega, järk-järgult liituvad keskusega ka teiste haldusala asutuste IKT-üksused.

Asutuse veebileht on www.tehik.ee ning e-postiaadress info@tehik.ee.

TEHIK hakkab asuma senisel Eesti E-tervise Sihtasutuse aadressil Uus-Tatari 25/Veerenni 13, kuhu uued üksused kolivad järk-järgult esimese kvartali jooksul.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.