Sven Kruup hakkas juhtima Tallinna Haigla rajamist

Tallinna Haigla projektijuht Sven Kruup
Tallinna Haigla projektijuht Sven Kruup

Tallinna Haigla projektijuhina asub 1.veebruarist tööle endine regionaalhaigla juhatuse liige Sven Kruup.

Raepress teatas, et pealinna sotsiaal- ja tervishoiuamet võttis tööle Tallinna haigla projektijuhi, kelleks sai endine Põhja-Eesti Regionaalhaigla juhatuse liige Sven Kruup.

Esimene tähtaeg, mis Kruupi uues ametis ootab, on 2017 märts, mil on tähtaeg funktsionaalse arengukava ja eskiisprojekti koostamiseks (linnavolikogu otsus 2016 septembrist, toim). Samas ajaks tuleb esitada finantseerimisplaan.

Täpsemalt saab Tallinna Haigla kohta lugeda siit.

Vahepeal töötas Kruup regionaalhaiglas edasi diagnostikakliiniku radioloogiakeskuse Mustamäe korpuse, Kose korpuse ja Hiiu korpuse radioloogiaosakonna radioloog-ülemarstina, pärast seda, kui ta eelmise aasta lõpus juhatuse liikme kohalt tagasi kutsuti.

Kruup on sündinud 9. jaanuaril 1964. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ravi erialal.

Projektijuhi ülesanneteks on Tallinna Haigla funktsionaalse arengukava teise etapi ja eskiisprojekti koostamine ning projekteerimise hanke ettevalmistamine  ja läbiviimine koostöös erinevate linnavalitsuse ametite, keskhaiglate juhtide ja erialaspetsialistidega. Samuti osaleb projektijuht haigla rajamise finantseerimisplaani ja -skeemi koostamisel ning Narva mnt 129 ja 129b detailplaneeringu koostamisel.

PERHi kodulehe andmetel on Sven Kruup ka varem Mustamäe haiglas radioloogina töötanud, aastatel 1995–1998. PERHi juhatuse liige oli ta aastatel 2001-2016.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.