Ossinovski kohtub reedel arstide esindajatega

Minister Jevgeni Ossinovski.
Minister Jevgeni Ossinovski.

Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovskil on reedel tööplaanis kahetunnine kohtumine meedikute esindajatega, kus ta plaanib arutada täna valitsuses tutvustatavat tervishoiu rahastamise muudatust.

Arstide liidu peasekretär Katrin Rehemaa ütles, et ehkki nad on avaldanud soovi nende muudatustega varem tutvuda, keegi neile neid tutvustanud ei ole. "Homme siis kohtume ja saame ülevaate," lisas ta. 

Varem on sotsiaalministeeriumi asekantsler Maris Jesse Meditsiiniuudistele öelnud, et üks muudatus on ilmselt pensionide sotsiaalmaksustamine, samas kui haigushüvitiste kasvõi osalist väljaviimist haigekassa eelarvest ilmselt välja ei pakuta.

Täna pärastlõunal on minister Ossinovski muudatusettepanekutega valitsuskabinetis.

Haigekassa nõukogu koguneb aga järgmisel kolmapäeval 22. märtsil, et arutada tervishoiutöötajate palgakomponentide tõusuks broneeritud 23,6 mln euro saatust, kuna uus lepinguaasta algab juba 1. aprillil.

Kollektiivleppe ja selle lisa allakirjutamise kohta ei osanud Rehemaa täna midagi öelda, sest kõik sõltub järgmistest päevadest. 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA otsib DIAGNOSTIKAKLIINIKU JUHATAJAT

Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA

03. detsember 2018

Meditsiini­uudised

6. november 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

oktoober 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.