Ossinovski kohtub reedel arstide esindajatega

Minister Jevgeni Ossinovski.
Minister Jevgeni Ossinovski.

Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovskil on reedel tööplaanis kahetunnine kohtumine meedikute esindajatega, kus ta plaanib arutada täna valitsuses tutvustatavat tervishoiu rahastamise muudatust.

Arstide liidu peasekretär Katrin Rehemaa ütles, et ehkki nad on avaldanud soovi nende muudatustega varem tutvuda, keegi neile neid tutvustanud ei ole. "Homme siis kohtume ja saame ülevaate," lisas ta. 

Varem on sotsiaalministeeriumi asekantsler Maris Jesse Meditsiiniuudistele öelnud, et üks muudatus on ilmselt pensionide sotsiaalmaksustamine, samas kui haigushüvitiste kasvõi osalist väljaviimist haigekassa eelarvest ilmselt välja ei pakuta.

Täna pärastlõunal on minister Ossinovski muudatusettepanekutega valitsuskabinetis.

Haigekassa nõukogu koguneb aga järgmisel kolmapäeval 22. märtsil, et arutada tervishoiutöötajate palgakomponentide tõusuks broneeritud 23,6 mln euro saatust, kuna uus lepinguaasta algab juba 1. aprillil.

Kollektiivleppe ja selle lisa allakirjutamise kohta ei osanud Rehemaa täna midagi öelda, sest kõik sõltub järgmistest päevadest. 

Lisa kommentaar

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

ABBVIE ESTONIA TEAM is looking for JUNIOR CLINICAL RESEARCH ASSOCIATE

Abbvie Biopharmaceuticals GMBH Eesti Filiaal

31. juuli 2017

Karl Storz otsib TOOTMISINSENERI

TALENTOR ESTONIA / In Re OÜ

14. august 2017

Meditsiini­uudised

13. juuni 2017

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

mai 2017

Laadi PDF

Tervise­uudised

juuni 2017

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.